Zapisz się na newsletter i odbierz DARMOWY EBOOK: 10 najprzydatniejszych porad excelowych

O mnie i o blogu

Nazywam się Malina Cierzniewska-Skweres.

Prowadzę tego bloga, ponieważ uwielbiam Excela. W pracy jest on podstawowym narzędziem, którego używam (jestem analitykiem sprzedaży), a w domu - cóż... ciągle kombinuję co mogę przy jego pomocy stworzyć :) Prowadzę w nim więc planner, budżet domowy i tworzę artykuły na tego bloga. Oprócz tego prowadzę szkolenia i kursy indywidualne z Excela (wszystkie poziomy zaawansowania) oraz tworzę w nim zarówno proste arkusze jak i skomplikowane aplikacje na zamówienie klientów.

Interesuje mnie to, do czego Excel może się przydać. Dlatego własnie mój blog pokazuje praktyczne zastosowania Excela. Piszę o tym, jak w Excelu coś obliczyć, omawiam konkretne zagadnienia, z którymi można się spotkać w życiu codziennym (np. obliczanie podatku dochodowego). Pomysły na artykuły czerpię zarówno ze swojej pracy jak i z Waszych pytań i doświadczeń. Także jeśli zastanawiasz się jak coś obliczyć/zrobić w Excelu - zadaj pytanie tutaj lub napisz do mnie:

kontakt [małpa] malinowyexcel [kropka] pl

Odpowiem najchętniej poprzez artykuł na blogu tak szybko, jak tylko będę mogła.

Jeśli masz również ciekawe sugestie dotyczące bloga - chętnie posłucham :)

Wystawiam faktury VAT.5 komentarzy:

 1. Świetny blog:) pozwolę sobie polecać Pani "triki" moim kursantom, którzy często podczas rozmów kwalifikacyjnych testowani są z Excela...

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie mi bardzo miło! Zachęcam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyjątkowo przydatny blog. Pisać z sensem, to sztuka, a pisać z sensem dzieląc się praktyczną wiedzą, którą można zastosować to sztuka przez duuuuże S.
  Pani Malino, brawo. Dziękuję, będę zaglądał tu częściej i może sam będę się dzielił swoją wiedzą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Należy się koleżance Malinie szacunek za wiedzę i chęć dzielenia się tym z innymi. Pozdrawiam Marcin

  OdpowiedzUsuń